پروژه ها

پروژه های انجام شده ایزوگام آنو

پروژه های ایزوگام خود را از اجرا تا نصب ایزوگام و ارائه ضمانت نامه 20 ساله کارخانه و 7 سال بیمه دانا را به شرکت ایزوگام آنو بسپارید

اما قبل از اینکه با پروژه های نصب ایزوگام ما آشنا شوید از شما میخواهیم تا با مراحل نصب ایزوگام آشنا شوید تا در هنگام بازدید از پروژه انجام شده و بهترین برند ایزوگام اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید.

مراحل نصب ایزوگام

در هنگام نصب ایزوگام باید به مواردی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم اشراف داشته باشید و لازم به ذکر است که این مراحل نیز باید به ترتیب و به دقت انجام شوند تا بهترین نتیجه را بتوان در هنگام مراحل نصب ایزوگام بدست آورد:

1. تمیزسازی و پاکسازی محل مورد نظر

قبل از شروع به اجرای ایزوگام باید سعی شود تا سطح مورد نظر به طور کامل تمیز شود تا در هنگام پهن کردن رول های ایزوگام به صورت یکدست و عاری از مواد اضافه در سطح کار باشد.

2. پیاده سازی زیرساخت خوب

در هنگام نصب ایزوگام چنانچه به زیرساخت و زیرسازی محل مورد نظر توجه نداشته باشیم کار انجام شده فاقد سطح یکدست خواهد بود.
لذا توصیه میکنیم سطح مورد نظر به طور کامل یکپارچه و یکنواخت گردد و در صورتی که در برخی موارد نیاز به استفاده از قیر یا پرایمر باشد این کار انجام پذیرد.

3. اندازه گیری و متر زدن محلهای مورد نظر

محل نصب ایزوگام باید حتماً به طور دقیق اندازه‌گیری و متر گردد تا در پایان نصب بر حسب تعداد مصرف شده رول های ایزوگام و نصب انجام شده بتوان میزان مصرف رول ها به طور دقیق اندازه گیری گردد.

4. شروع نصب ایزوگام

اصولاً نصاب های با تجربه ایزوگام دلیجان از باز کردن رول ایزوگام ، نصب را از میانه محل نصب استارت زده و در آغاز یک سمت رول را نصب نموده و به همین منوال کل رول ایزوگام را اندک اندک همراه با باز کردن شروع به حرارت نموده که در ادامه به آن اشاره نموده ایم.

5. حرارت دادن

نکته بسیار مهم که نصاب های ایزوگام باید آن را رعایت کنند استفاده از حد وسط حرارت برای رول ایزوگام می باشد چرا که حرارت زیاد باعث آسیب زدن به الیاف تیشوی ایزوگام گشته و حرارت پایین نیز سبب نچسبیدن رول بر روی سطح میگردد پس نتیجه میگیریم که این حرارت باید در حد اعتدال خود نیز باشد.

6. بندکشی لبه های رول ها

لبه های رول های ایزوگام به گونه ای در کارخانه تولید شده است تا پس از قرار گرفتن رول های ایزوگام در کنار هم و پر شدن سطوح باید توسط حرارت و ماله به یکدیگر چفت شوند و درزهای میان آنها پوشیده شود که اصطلاحاً به این عمل بند کشی لبه های ایزوگام میگویند که باعث یکنواخت شدن کل سطح ایزوگام شده میگردد.

بررسی پایانی نصب ایزوگام

بررسی یکدست بودن و عدم داشتن برآمدگی بر روی سطوح نیز حتما باید توسط کارفرما چک گردد و در صورت مشاهده ایراد کار حتما به نصاب اطلاع داده شود

نمونه پروژه های نصب ایزوگام آنو

- کانون وکلا اراک